• Nauja
  • 12 mėnesių prenumerata 2018 metams

Prenumerata. AR ŽINAI, KAD? su bukazinais

39,99 EUR
Su mokesčiais

Iliustruoto mokslo žurnalo "AR ŽINAI, KAD?" prenumerata 12 mėnesių kartu su kolekcijomis (6 žurnalo leidiniai ir 5 bookazinai) yra ideali dovana sau ir kitam. Naujas numeris pasirodo paskutinėmis vasario, balandžio, birželio, rugpjūčio, spalio ir gruodžio mėnesių dienomis, o kolekcijos žurnalai - bukazinai - sausio, kovo, gegužės, rugsėjo, lapkričio mėnesiais.

Kiekis

  • Saugus atsiskaitymas
    Saugus atsiskaitymas
  • Patikrintos paslaugos ir produktai
    Patikrintos paslaugos ir produktai
  • Bendravimas ir pagalba
    Bendravimas ir pagalba

Pasaulinis reiškinys - iliustruoto mokslo žurnalas "Ar Žinai, kad?" atveria skaitytojui nuostabų pažinimo pasaulį. Iliustruotojo mokslo populiarinimo žurnale skaitykite straipsnių iš pasaulio pažinimo, istorijos, technologijų bei inovacijų, kosmoso, mokslo, transporto ir kitų įdomių sričių. Kviečiame mėgautis skaitymu ir  užsisakyti "Ar žinai, kad?" prenumeratą visiems metams.

 Ekspertų paaiškinimai, aukštos rezoliucijos nuotraukos, schemos, dinamiški ir įspūdingi vaizdai suteikia įvairaus amžiaus vaizduotei idėjų ir augina žingeidumą. Žurnalas "Ar žinai, kad?" supažindins ir padės suprasti šiuolaikinio pasaulio stebuklus ir sudėtingas temas pateiks įdomiai ir įtraukiančiai, kad jas supratų ir suaugęs, ir vaikas, kuriam viskas smalsu. Kiekvienas bukazinas yra paskirtas vienai plačiai temai. Ankstesnius numerius galite rasti BUKAZINAI/ KNYGOS/ KOLEKCIJOS skiltyje. Kiekvienas bukazinas ir žurnalas turi savo temą ir gali būti skaitomas kaip knyga ar būti puikus naujų žinių šaltinis. Tai daugiau nei 100 puslapių iliustruotojo mokslo populiarinimo žurnalai, kuriuose rasite įdomiausių straipsnių iš inovacijų, pasaulio pažinimo, kosmoso ar mokslo sričių. Jei domitės dinozaurais, istoriniais įvykiais, pakeitusiais pasaulį, technologijomis ar visatos platybėmis, kodėl rudenį lyja arba kaip mato musės ir šunys, šie žurnalai kaip tik Jums! Kiekvienas žurnalas - tai naujas Jūsų nuotykis, kuris pradžiugins, leis skirti laiko sau, pasiūlys įdomių temų ir faktų diskusijoms vakarėliuose ar neleis nuobodžiauti laukiamajame prieš susitikimą. Nesvarbu, kiek Jums metų, aukite kaip išsilavinusi asmenybė kartu su "Ar žinai, kad?“ žurnalais ir bukazinais!

 "Ar žinai, kad?" rasite straipsnių ir nuotraukų bei paaiškinimų iš istorijos, technologijų, mokslo bei transporto, kosmoso ir mus supančios aplinkos sričių. Kiekvieną žurnalo numerį rengia mokslo ir technologijų ekspertai. Šį žurnalą drąsiai dovanokite vaikams, paaugliams, suaugusiems ar vyresnio amžiaus pasauliu besidomintiems žmonėms. Kiekvienas žurnalo "Ar žinai, kad?" numeris turi išliekamąją vertę - iš lentynos jį galėsite traukti vėl vėl, kad perskaitytumėte pats ar supažindintumėt savo šeimos narį su puikiomis žurnalo temomis ir straipsniais.

Žurnale "Ar žinai, kad?" rasite ypatingai aukštos kokybės nuotraukas ir iliustracijas tiek spausdintame, tiek elektroniniame leidinyje. Juos galite užsiprenumeruoti metams arba 6 mėnesiams. Galima nusipirkti ir kiekvieną žurnalą/bukaziną atskirai. Naujas numeris pasirodo paskutinėmis vasario, balandžio, birželio, rugpjūčio, spalio ir gruodžio mėnesių dienomis.  Kitais mėnesiais išleidžiami bukazinai: sausio, kovo, gegužės, rugsėjo, lapkričio mėnesiais. Žurnalą "Ar žinai, kad?" galima prenumeruoti ir PDF formatu.

XXX
94 Prekės

Informacija

Spausdinamas
kas antrą mėnesį
Formatas
popierinis žurnalas su spalvotomis iliustracijomis

Kitos panašios prekės

(16 kitų prekių šioje kategorijoje)