• Nauja
Didieji atradėjai. Ar žinai, kad? žurnalas bukazinas knyga kolekcija. Ką skaityti. ką dovanoti
  • Didieji atradėjai. Ar žinai, kad? žurnalas bukazinas knyga kolekcija. Ką skaityti. ką dovanoti

Didieji atradėjai. Ar žinai, kad? žurnalo kolekcija

4,99 EUR
Su mokesčiais

Ar žinai, kad? Kolekcijos naujas bukazinas "Didieji atradėjai". Tai 129 puslapiai istorijų apie pasaulio ir kosmoso atradėjus.   Susipažinkite su pirmaisiais keliautojais, kurie atrado tuo metu nežinomus kraštus: Indiją, Amerikas, Australiją, skaitykite apie keliones po Islamo kraštus ir pirmuosius skrydžius į kosmosą.

Kiekis

  • Saugus atsiskaitymas
    Saugus atsiskaitymas
  • Patikrintos paslaugos ir produktai
    Patikrintos paslaugos ir produktai
  • Bendravimas ir pagalba
    Bendravimas ir pagalba

Čia rasite aprašyta ir kaip Darvinui kilo mintis apie evoliucijos teoriją bei kaip jam pavyko įveikti jūros ligą. Ar žinai, kad? Kolekcijos knygoje - žurnale skaitykite apie britų troškimą surasti šiaurinį vandens kelią į Ramųjį vandenyną bei Franklino ekspedicijos tragediją. Žurnale rasite pasakojimą kaip Deividas Livingstonas tyrinėjo Afriką, o Džonas Heningas Spekas įveikį ligas ir pasiekė Nilą. Šiame kolekcijos leidinyje rasite istorijas apie tokius atradėjus ir keliautojus kaip Markas Polas, Ibn Batuta, Henrikas jūrininkas, Kristupas Kolumbas, Vaskas da Gama, Deividas Livingstonas, Džonas Heningas Spekas, Jurijus Gagarinas, Nilas Armstrongas ir daug kitų.

Užsiprenumeruokite kolekcijas kartu su "Ar žinai, kad" kitiems metams. Tik "Ar žinai, kad?" žurnalo prenumeratą rasite čia, "Ar žinai, kad?" žurnalo kartu su kolekcijomis prenumeratą rasite čia.

xxx12
500 Prekės

Informacija

Spausdinamas
kas antrą mėnesį
Formatas
popierinis žurnalas su spalvotomis iliustracijomis

Kitos panašios prekės

(14 kitų prekių šioje kategorijoje)

Leidinys RYTOJAUS PASAULIS

4,99 EUR

Žurnalas - knyga RYTOJAUS pasaulis. Medicina, visata, transportas, gyvenimo būdas. Kaip bus gyvenama netrukus? Nanotechnologis, protezų...